ÖVRIGT / Diverse / Modisthuvud 13464161
nr 1346 4161
Modisthuvud
30-tal, bemålad gips. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:01:46
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr